Že vyhrála přes miliardu korun, nechtěla obsluze obchodu vůbec věřit

Když jí obsluha obchodu sdělila, že vyhrála přes 1 miliardu korun, tak tomu Hira S. pocházející z USA nechtěla vůbec věřit, a proto prodavače poprosila, aby tiket překontrolovali ještě jednou. Stále tomu ale nemohla uvěřit, a tak tiket pro jistotu nechala překontrolovat ještě 2x.

O takové výhře se ženě nezdálo ani v tom nejdivočejším snu. Ani při vsazení tiketu na čerpací stanici, na které často jezdí a tankuje, ji nenapadlo, že by se na ní mohlo usmát štěstí a získala by tak obří částku.

Z její výhry se nebude radovat jen ona. Než jí totiž bude vyplacena, budou z ní už stržené daně, jež poputují do státní kasy, kde byl tiket zakoupen. Jako odměnu za prodání vítězného tiketu dostane benzínka odměnu v podobě určité části z výhry, v tomto případě přes 1 milion korun.

Za výhru zaplatí dovolenou k jejich stříbrné svatbě
Sen jako předvoj skutečnosti

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.