Sen jako předvoj skutečnosti

Ve snech se může stát cokoliv. Můžete se v nich vídat s lidmi, které jste už dlouho neviděli, prožívat to, co byste chtěli zažít nebo co jste prožili dříve anebo v nich můžete třeba vidět nesmírné bohatství. Podobný sen měla i mladá Američanka, které snila o tom, že si na stíracím losu setře výhru v přepočtu okolo 100 milionů korun. Sen se jí v budoucnu opravdu vyplnil, jelikož se stala vítězkou cca 93 milionů, za které mohla doplatit studentský úvěr, investovat a část peněz dát na konta svým dětem.

Od noci, kdy se jí o výhře pouze zdálo, a dne, kdy se sen stal skutečností, uplynulo spoustu týdnů. Od svého snu si ale začala žena kupovat losy v každé trafice a obchodu, v kterém byla. Neseškrabávala je však okamžitě celé, měla na to totiž své vlastní pravidlo, jak postupovat. Nejprve setřela jen první stírací pole. Jakmile objevila výherní symbol, seškrabala i výherní částku. Takto postupovala u všech losů, a to i u toho výherního.

Že vyhrála přes miliardu korun, nechtěla obsluze obchodu vůbec věřit
Do sídla loterie přijel v bílém auťáku

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.