Za výhru zaplatí dovolenou k jejich stříbrné svatbě

To, že si David K. (53) z USA, občas vsadí číselnou loterii, není žádná výjimka. A proto nebylo nic divného na tom, když si 2 dny před slosováním na čerpací stanici vsadil 2 tikety. Divné bylo ale to, že následující den udělal to samé. Opět si pořídil 2 tikety, a to i přesto, že sám nevěděl, proč si je vůbec sází. Osud tomu asi právě takto chtěl, jelikož David právě díky vsazeným dalším losům vyhrál přes 23 milionů korun, za které může zaplatit sobě a manželce nevídanou dovolenou k výročí jejich stříbrné svatby.

Když se výherce dozvěděl, že byl výherní tiket vsazen právě na té samé benzínce a v ten samý den, kdy tam on sám tikety sázel, byl trochu v šoku a v napětí, když si pro ně šel, aby je mohl překontrolovat. V naprostém šoku, až transu, byl poté, co čísla z tiketů zkontroloval s těmi vylosovanými a zjistil, že se spolu několik z nich shoduje. Donesl ho proto na kontrolu i své ženě, jež mu potvrdila, že se stali výherci 23 milionů.

Vyhrané miliardy jim zničily manželství
Že vyhrála přes miliardu korun, nechtěla obsluze obchodu vůbec věřit

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.