Že vyhrál více než milion, nechtěl prodavačce vůbec věřit

Mladý Američan J. G. S. pocházející z Missouri se na konci minulého měsíce stal výhercem více než jednoho milionu korun poté, co si vsadil v tamní loterii a správně uhodl několik tažených čísel. Že se stal vítězem více než milionu korun nechtěl zprvu vůbec uvěřit, a tak si vsazená čísla s těmi taženými pro jistotu několikrát sám překontroloval.

Výherce sázení nijak moc neprožívá, dokonce není ani pravidelným sázkařem, který by sázel na každé slosování. Když si vsadil tentokrát, bral to v klidu a moc nedoufal v to, že by vyhrál balík peněz. To se ale stalo a on nevěřil svým uším, když ho zaměstnankyně smíšeného zboží, kde si tiket nechal zkontrolovat, informovala o tom, že se stal výhercem více než 1 milionu korun.

Jelikož takto vysokou výhru mu nemohla zaměstnankyně vyplatit sama, musel nový milionář navštívit loterijní kancelář v největším městě státu Missouri, a to v Kansas City. Tam mu byly peníze vyplaceny jednorázovou platbou, jelikož možnost měsíčního vyplácení peněz je možné až u vyšších výher.

Senioři si loterijní výhru rozdělili na polovinu
“Fantastická dvanáctka“ vyhrála miliony

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.