Senioři si loterijní výhru rozdělili na polovinu

Z amerického manželského páru pocházejícího ze státu New York se na stará kolena stali díky výhře v loterii Mega Millions milionáři, a tak si mohou užít zbytek života v důchodu s domněním, že se už o peníze nemusejí strachovat.

Manželé správně tipnuli pět čísel z šesti vylosovaných, kterými tehdy byla čísla – 08, 12, 23, 39, 43 a Mega Ball 06. Pět správně vsazených čísel jim přinesl výhru činící více než 23 milionů korun, kterou hodlají výherci použít na zaplacení rodinné dovolené a nedoplacených účtů.

Výherci se rozhodli pro vyplacení milionové částky pouze jednou platbou, při níž jim bylo sraženo několik poplatků, kterou si rozdělili na poloviny. Každý z nich tedy dostane šek na 7,7 milionu korun.

K sázení jí přivedl před nedávnem nový přítel, teď vyhrála miliony
Že vyhrál více než milion, nechtěl prodavačce vůbec věřit

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.