“Fantastická dvanáctka“ vyhrála miliony

“Fantastická dvanáctka!“ Takto si říká 12 kolegů z nemocnice v New Bern, USA, kteří před pár týdny v loterii podobné české Sportce společně vyhráli více než 3,3 milionu korun. Peníze budou vyplaceny každému takřka rovným dílem. O pár stovek víc dostane jen L. Ellsworthová, která tiket vsadila a také na něj od kolegů vybrala peníze.

“Fantastická dvanáctka“ není v sázení nováček. L. Ellsworthová takto od kolegů vybírá peníze, za které následně vsadí několik tiketů, už zhruba 6 let. Za tu dobu už se objevilo několik výher. Žádná z nich ale nebyla tak vysoká. Většinou šlo jen o drobné, které použili na koupení dalších tiketů.

Když L. Ellsworthová pár dní po slosování překontrovala čísla z tiketů s těmi vylosovanými, nemohla uvěřit svým očím. Několik čísel z jednoho tiketu se shodovalo s výherními. Dala proto pro jistotu čísla ke kontrole ještě jednomu z kolegů, který jí její domněnku potvrdil. Pro stoprocentní jistotu ale zavolali ještě do společnosti loterie, kde jim výhru také potvrdili. (U naší Sportky by pravděpodobně cesta ještě vedla k loterijnímu Sazka terminálu). Okamžitě začali obvolávat zbytek “Fantastické dvanáctky“, aby jim sdělili novinku o výhře. Několik z nich se ale domnívalo, že jde jen o vtip, a že vůbec nic nevyhráli.

Po sražení všech daní a poplatků bylo každému z nich vyplaceno něco málo přes 200 tisíc korun. A co s tolika penězi budou dělat? Zazněly nápady jako koupě loďky, doplacení úvěrů nebo založení spořicího účtu dětem na vysokou.

Že vyhrál více než milion, nechtěl prodavačce vůbec věřit
Díky doplňkovce se stal výhercem více než 1 milionu korun

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.