Zdravá a bohatá!

Pětapadesátiletá Britka zažila před více než měsícem pořádný šok, když se během pár minut dověděla dvě naprosto skvělé zprávy. První se dověděla od svého lékaře, který jí sdělil, že je zdravá a rakovina prsu už je konečně pryč.

Když se tuto zprávu chystala říci svému muži, tak ten ji zarazil a řekl jí, že jejich dlouholeté sázení konečně přináší ovoce, jelikož všechna vylosovaná čísla se shodují s těmi, co vsadili oni, což z nich udělalo výherce více než 29,5 milionů korun.

Výhra manželům umožní konečně si plnit sny, kterými jsou procestování Číny, při níž si snad nenechají ujít největší čínské turistické lákadlo, kterým je Velká čínská zeď. Dalším snem je vystoupání na Mt. Everest, což je nejvyšší hora na světě. O část peněz se manželé podělí i s dalšími členy rodiny.

Trvalo mu několik týdnů, než zjistil, že je milionář
Miliardová výhra jí umožní častější návštěvy Slovenska

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.