Miliardová výhra jí umožní častější návštěvy Slovenska

Na jedenačtyřicetiletou Slovenku čeká ve Spojeném království pohádkový život. Žena se do Británie nastěhovala před více než 15 lety a od té doby tam žije se svým dvaačtyřicetiletým manželem a jejich třemi dětmi. Ačkoliv si manželé Thomsonovi občas vsadí v tamní loterii, nikdy oba ve skutečnosti nečekali, že by mohli vyhrát obří částku. To se ale v půlce listopadu skutečně stalo a oni jsou nyní bohatší o více než 3 miliardy korun.

Pětičlenná rodina žije společně v menším bytě, kde jejich děti mají společný pokoj. To chtějí ale změnit, a tak si za část výhry hodlají pořídit nový domov, v kterém bude mít každé dítě svou vlastní ložnici. Čerstvá miliardářka se moc těší, že se konečně bude moci vídat se svou slovenskou rodinou častěji, a ne jen jednou za rok, jak to bylo doposud, jelikož jim jejich finanční stav neumožňoval častější cestování. Rodina ale nechce navštěvovat jen Slovensko, ale hodlají společně jezdit na dovolené i do jiných, exotičtějších zemí.

Zdravá a bohatá!
K sázení jí přivedl před nedávnem nový přítel, teď vyhrála miliony

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.