Trvalo mu několik týdnů, než zjistil, že je milionář

Nový anonymní milionář z Nového Zélandu se před časem stal majitelem více než 14,5 milionu korun, které vyhrál v místní loterii. Je to částka, kterou lze při vyšším jackpotu vyhrát třeba za 1. pořadí ve Sportce. O tom, že je z něj boháč, se ale dozvěděl až zhruba 8 týdnů po slosování, jelikož dřív čísla z tiketu s těmi výherními nepřekontroloval. Jeho zvykem je, že nastřádá několik vsazených tiketů a po čase je zkontroluje všechny naráz.

I tentokrát to udělal stejně, a to i přesto, že věděl, že výherní tiket 14,5 milionu byl vsazen na místě, kde sází i on. Vytištěné tikety si tedy jednoho večera rozložil kolem sebe v posteli na deku a začal s jejich kontrolou. Když se dostal k tomu výhernímu, nevěřil svým očím, jelikož 5 z 6 čísel se shodovala s těmi vylosovanými. Ukázal ho proto své ženě, která ležela vedle něj, a společně čísla pro jistotu zkontrolovali ještě online přes počítač. I ten jim však ukázal výhru a oni se tak mohli začít radovat.

Díky milionové výhře se mohou přestěhovat na Kanárské ostrovy
Zdravá a bohatá!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.