Vyhrané miliardy jim zničily manželství

V roce 2011, kdy Colin W. se svou ženou Christine v loterii vyhráli přes 4,6 miliardy korun, byl jejich život dokonalý. Měli jeden druhého a ještě k tomu tolik peněz, díky kterým už nemuseli nikdy pracovat, a to přesto, že s nimi nebudou šetřit. Miliardy se totiž nedají utratit snadno. A proto manželé kromě koupě nového bydlení a aut, začali peníze i rozdávat. Přes 25 milionů darovali skotskému divadlu, stejnou částku dostal i fotbalový klub, jemuž Colin fandil už od mala. Desítky milionů dostala i jejich oblíbená politická strana.

Tento styl života ale netrval dlouho, přesněji jen 8 let, jelikož kvůli tolika penězům se sobě manželé po 38letém manželství začali odcizovat. Už od minulého léta žijí odděleně a na jaře tohoto roku se dokonce domluvili na rozvodu. Colin s Christine tisku prozradili, že se sice rozvádí, ale přáteli zůstanou i poté.

Roy Gibney – znuzený milionář
Za výhru zaplatí dovolenou k jejich stříbrné svatbě

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.