Za výhru si koupí nové auto značky Škoda

Britští partneři z Halifaxu v Západním Yorkshiru se v srpnu stali obrovskými boháči, jelikož v tamní loterii vyhráli balík peněz. Ten si ale nenechali vyplatit jednorázovou platbou, nýbrž tou měsíční, a proto budou každý měsíc bohatší o téměř 300 tisíc korun. Tato částka se jim na účtu připíše celkem 360x.

I přesto, že se z partnerů ze dne na den stali milionáři, tak žena nehodlá opustit svou práci. Muž za výhru hodlá splatit veškeré dluhy, ale ani on nechce opustit své zaměstnání. Oba se ale chtějí přestěhovat se svými 2 syny do nového domu. Mladší ze synů si přeje, aby k domu patřila i velká zahrada, aby na ní mohl hrát svůj oblíbený fotbal.

Partneři si za vyhrané peníze hodlají pořídit nový automobil značky Škoda, který mimochodem bývá občasně jako prémie v naší Sportce, jelikož jejich čtrnáctiletý Vauxhall se rozpadá na kousky. A právě České Škodovky splňují jejich nároky a zdají se jim jako dokonalá rodinná auta. Chtějí spolu také cestovat po různých evropských zemích a městech, jako je například hlavní město Maďarska Budapešť. Samozřejmě dětem příští léto splní cestování karavanem do přímořského městečka Skegness v Lincolnshire, na které díky výhře už nemusí šetřit.

Foto: skoda-auto.cz

Tajný úkryt miliardového tiketu neprozradila
Jaká čísla vyplnit do tiketu Sportky?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.