Tajný úkryt miliardového tiketu neprozradila

Nová americká miliardářka L. Bibal své obří bohatství získala před pár týdny díky tamní loterii, v níž vyhrála přes 12 miliard korun, za které si chce v první řadě pořídit nové bydlení. Je to mnohem více než v evropském Eurojackpotu, v němž lze trefit maximálně 2,5 miliardy korun. Ačkoliv žena získala více než 12 miliard, vyplaceno ji bude “jen“ 8 miliard, jelikož se rozhodla pro vyplacení peněz pouze jednou platbou a ne paušálními splátkami, což zapříčinilo, že jí 4 miliardy z výhry seberou daně a další poplatky.

Výherkyně svůj tiket koupila v malém tamním krámku tak, jak to obvykle dělávala. Šlo o obchod se smíšeným zbožím Sorrento Deli Mart, jež za prodej tiketu dostane odměnu ve výši cca 23 milionů korun. Poté, co zjistila, že tiket s miliardovou výhrou byl prodán ve stejném obchodě, kde ho kupovala ona, byla v šoku. Po zkontrolování čísel zjistila, že se jedná o jeden a ten samý tiket a nemohla uvěřit svým očím.

Čerstvé miliardářce chvíli trvalo, než si pro svou výhru do společnosti loterie došla. Když zaměstnancům prozradila svůj příběh a oni se ji zeptali, o jaké tajné místo se jednalo, tak jim ho neprozradilo. “Nemůžu to říct, můj tajný úkryt je stále tajemstvím!“ řekla.

Čech vyhrál miliony, sázet ale nepřestane
Za výhru si koupí nové auto značky Škoda

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.