Jaká čísla vyplnit do tiketu Sportky?

Pravidelně každou středu a neděli, občasně i v pátek, můžete být o jeden vyplněný tiket Sportky blíže lákavým miliónům. Předtím, než si výhru užijete, musíte vymyslet čísla, na která potenciál výhry naložíte. Jak ale vybírat? Bude to číslo 1, 17, 22 nebo 49?

Vsaďte čísla, která už padla

Když prohledáte internet skrz naskrz, určitě narazíte i na šťastná čísla, která padla sportkařům v minulosti a která jim zajistila označení milionář. Proč je nevsadit znovu? Na téma výhry ve Sportce vznikají nejrůznější statistiky výherních čísel, tak proč se jimi neinspirovat? Minulost se může opakovat. Označení milionář bude vaší budoucností!

Do sázky zapleťte celou rodinu s jejich daty narození

S velkou pravděpodobností do Sportky zahrnete i významná čísla, která znamenají datum vašeho narození, narození vašeho partnera, dětí. Stejně tak i datum svatby či rozvodu ve Sportce nesmí chybět. Třeba přinese štěstí.

Vsaďte na oblíbenost čísla

Když se podíváte na rozsah čísel od 1 do 49, určitě vám jsou některá čísla sympatičtější než jiná. Vsaďte je! Oblíbená čísla mají vaši energii a tím pádem i vyšší pravděpodobnost výhry.

Začněte luštit sudoku

Je-li Sportka vaším největším koníčkem, ještě to neznamená, že nemůžete mít další. Co si rovnou najít takové hobby, které zároveň vyřeší vaši nerozhodnost s čísly při vyplňování Sportky? Sudoku je oblíbeným číselným hlavolamem, který trénuje logické myšlení. Hru Sudoku vymyslel americký architekt Howard Garns v roce 1979, tehdy ještě nesla jméno „Number Place”. Tento pán by určitě miloval i hru Sportka – zde si sportkaři také hraji s čísly.

Svěřte vaše čísla numerologii

Pokud vás Sudoku nechytlo, nevadí. Máme pro vás další tip. Věnovat se můžete numerologii! Je to věda, kterou by alespoň podle popisu měl ovládat každý sportkař. Numerologie se zabývá vibrací čísel a jejich vlivem na váš život, dokonce váš charakter. Pomocí numerologie si údajně můžete vypočítat dobu nejvhodnější pro vaši svatbu, početí dítěte, koupi domu. Co takhle si určit nejvhodnější čísla pro vsazení Sportky?

Za výhru si koupí nové auto značky Škoda
Během 4 měsíců se z něj stal 2x milionář

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.