Za vyhrané peníze chtějí manželé splatit dluhy a už se do žádných nedostat

Kromě koupě nápoje a benzínu do svého auta si mladý Američan Zachy na benzínce všiml upoutávky na obří jackpot místní loterie, a proto rovnou vyplnil několik čísel na loterijní sázence, jež poté vsadil, a které mu za pár dnů přinesly výhru činící 1 000 000 dolarů, přepočtem přes 23 milionů korun. Za peníze hodlá výherce se svou ženou zaplatit nejdříve své dluhy a doufají, že se do dalších díky milionové výhře už nedostanou. Část peněz také hodlají spořit pro své děti.

Jakmile muž při sledování slosování zjistil, že se stal vítězem milionu dolarů, nevěřil vlastním očím, a proto vzbudil svou ženu, aby čísla z tiketu s těmi vylosovanými pro jistotu překontrolovala ještě ona. Ta shodující čísla a výhru potvrdila. Zachy samou radostí volal rodičům, aby se mohl pochlubit s úžasnou novinou, otec si ale zprvu myslel, že si z něj dělá syn pouze legraci.

V jednom týdnu se z nich stali milionáři a rodiče
Mysleli, že vyhráli jen pár dolarů, nakonec to ale bylo mnohem více

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.