V jednom týdnu se z nich stali milionáři a rodiče

Mladý britský pár zažil před pár měsíci velmi neobvyklý týden. Během několika dnů se totiž staly 2 nezapomenutelné věci. Nejprve v tamní loterii vyhráli 1 milion liber, což v přepočtu činí 28 milionů korun, a poté se mladému páru narodilo dítě. Právě jejich dítě drží oba dva při rozhazování peněz při zemi. Za výhru si chtějí nejprve pořídit rodinný dům a poté si hodlají zaplatit svatbu.

Místo návštěvy sídla loterie, aby se zaměstnanci domluvili podmínky k vyplacení peněz, jeli k lékaři, jelikož žena musela na prohlídku kvůli miminku. Jakmile si byli jisti, že je dítě v pořádku, zavolali do společnosti loterii a domluvili si termín schůzky. Bohužel se ani tato cesta nekonala, jelikož miminko už chtělo na svět. Oba se tak stali nejen milionáři ale i rodiči dcerky.

K narozeninám si vsadila tiket, z kterého se nakonec vyklubal tiket milionový
Za vyhrané peníze chtějí manželé splatit dluhy a už se do žádných nedostat

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.