Mysleli, že vyhráli jen pár dolarů, nakonec to ale bylo mnohem více

Mladý britský manželský pár si za tučnou výhru, kterou získali díky stíracímu losu, opraví koupelnu, koupí nové auto, zaplatí si dovolenou na Maledivách a samozřejmě nějaké peníze nechají na budoucnost své malé dcerky.

Dva stírací losy koupil muž na přání své ženy, která mu volala, aby je přivezl, až pojede ze cvičení domů. Když ale ten svůj začal doma seškrabávat, zjistil, že bohužel není výherní. Pobídl proto manželku, aby i ona setřela políčka ze svého losu. Ten však už výherní byl. Nejprve si mysleli, že na pouhých 10 liber. Poté ale žena setřela i zbytek losu a ukázalo se, že jejich původní domněnka o výhře se vynásobila 10 000x. Výherní částka tedy byla 100 000 liber, což je v přepočtu asi 2,8 milionu korun.

Za vyhrané peníze chtějí manželé splatit dluhy a už se do žádných nedostat
Během 24 měsíců vyhrál přes 85 milionů korun

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.