Za vyhrané miliony zajistí své děti a vnoučata

Americký senior se na začátku letošního roku stal díky loterii MegaMillions majitelem více než 25 milionů korun, za které si muž nadělí spousty pěkných věcí, včetně adrenalinového zážitku s balónem. Zbylé miliony se rozhodl použít pro finanční zajištění svých dětí a vnoučat. Podle jeho slov to pro ně bude příjemná finanční injekce. Vždyť tolik peněz by pomohlo každému, ať už by je získal ze Sportky, Eurojackpotu anebo Šťastných 10.

Stařík si šťastný tiket vsadil ve své oblíbené prodejně, kterou navštěvuje kvůli příležitostnému sázení. Když o několik dní déle zjistil, že se stal milionářem, byl velice šťastný, nadšený a mírně zaskočený zároveň. Při vyzvedávání peněz v sídle loterie, kde mu bylo kvůli veškerým poplatkům vyplaceno o 10 milionů méně, než činila celková částka, se zaměstnancům svěřil, že mu výhra přinesla velice uspokojivý pocit. Aby ne, že..

Na miliardovou výhru čekal dlouhých třicet let
8 důvodů, proč si (alespoň občas) vsadit Sportku

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.