Na miliardovou výhru čekal dlouhých třicet let

Vytrvalost přináší růže. O tom se na vlastní kůži přesvědčil i postarší Kanaďan a otec dvou dětí, který už 3 dekády sází v loterii jedna a ta samá čísla. Jsou jimi – 2, 3, 4, 8, 9, 20 a 30. Před časem právě díky těmto číslům vyhrál přes miliardu korun, kterou u nás v loterii může nabídnout jenom Eurojackpot. S penězi hodlá naložit jako jiní výherci. Nejprve si chce pořídit nové auto, a to pravděpodobné rodinné, jelikož má početnější rodinu. Tu chce poté vzít i pořádnou dovolenou. Dále se chce zbavit svých dluhů a hodlá zaplatit hypotéku.

Když si Kanaďan kontroloval svá čísla s těmi vylosovanými, byl v šoku a nechtěl tomu věřit. Rozhodl se proto vydat se do obchodu, kde tiket sázel, pro vytištěný seznam posledních tažených čísel, aby se ve svých domněnkách ujistil. O tučnou výhru se ale následně nepřihlásil hned. Trvalo mu to téměř rok. Prvních několik dnů dokonce o výhře vůbec nikomu neřekl, a to ani svým nejbližším přátelům a rodině. Po vyzvednutí peněz prozradil, že svůj život nechce nijak měnit, a dokonce chce stále chodit do práce, jelikož ho velice baví.

Během 4 měsíců se z něj stal 2x milionář
Za vyhrané miliony zajistí své děti a vnoučata

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.