8 důvodů, proč si (alespoň občas) vsadit Sportku

Možná nepatříte mezi pravidelné sázkaře Sportky, a tudíž pro vás Sportka výsledky ve středy a neděle nejsou nijak sázkařsky zajímavé. Ale mohly by být! Níže přinášíme 8 důvodů, proč Sportku vsadit alespoň čas od času.

 

  1. Je to rychlé a sázet můžete i online

Důvodem, proč pravidelně nehrajete Sportku, může být skutečnost, že nemáte cestu kolem trafiky nebo pošty, kde Sportka tikety a terminály jsou. V dnešní době sázení naštěstí tak komplikované není. Vsadit si také můžete online z vašeho počítače anebo mobilního telefonu.

 

  1. Za 220 korun můžete mít hromady miliónů

Přimět alespoň jednou si vsadit by vás mohl i následující fakt. Za pouhé dvě stovky a 20 korun k tomu, které se vám z peněženky vypaří, ani nevíte jak, můžete vyhrát i stamilióny. Ty se vám všechny do peněženky ani nevejdou. A za pouhou dvacku lze získat miliony.

 

  1. Budete součástí oblíbené hry, která se hraje už od roku 1957

Pokud si vsadíte alespoň někdy, můžete mít dobrý pocit, že jste byli součástí něčeho, co je tady s námi už od roku 1957! Právě v tomto roce byla loterie Sportka kvůli velké oblíbenosti lidí schválena. A že vydržela! Na kontě už má nespočet milionářů. Ale vás ještě ne…

 

  1. Nechce se vám chodit do práce

Dost dobrý důvod vsadit si Sportku můžete nacházet ráno co ráno, když se vám nechce vstávat do práce. Představte si, že s milióny na vašem bankovním účtu byste tohle řešit nemuseli.

 

  1. Potřebujete umořit hypotéku

Důvodů, proč své štěstí zkusit u Sportky je samozřejmě více. Jedním z nejzávažnějších může být hypotéka, která vás tíží jako balvan.

 

  1. Jen tak tak jste vaším autem prošli technickou kontrolou

Nápad vsadit si Sportku vás mohl napadnout jen krátce po tom, co jste s vaším vozem o fous prošli jeho technickou kontrolou. Chtělo by to nové auto, že?

 

  1. Potřebujete obměnit šatník

Na větu „nemám co na sebe” si ani nevzpomenete, když budete s bohatou kreditní kartou pobíhat po nákupních centrech. Věřte, že nakupování s milióny na kontě dostane úplně nový rozměr.

 

  1. Chcete být milionářem!

Posledním v našem seznamu, avšak rozhodně ne úplně posledním důvodem, proč si vsadit Sportku je jednoduchá skutečnost, že chcete být milionářem. Nic, vůbec nic byste proti tomu neměli nebo ano?

Za vyhrané miliony zajistí své děti a vnoučata
Může vám výhra ve Sportce koupit zdraví?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.