Za tučnou výhru nejprve zaplatí operaci svého mazlíčka

Výherci loterií, ať už ze Sportky či Eurojackpotu, často po vyhrání spousty peněz nemyslí jen na sebe. S penězi se mnoho z nich rozdělí se svou rodinou, přáteli a také část výhry darují charitě. Podobně na tom jsou i manželé z Velké Británie Sylvia (42) a Gavin (40), kteří po vyhrání peněz nemysleli v první řadě na sebe, ale na svého čtyřnohého mňoukajícího mazlíčka, který potřebuje pro prodloužení života důležitou operaci. A tu díky výhře mohou bez problému zaplatit.

Poté se Sylvia rozhodla pořídit několik spacích pytlů, které následně darovala azylovému domu pro lidi bez domova. Manželé si ale svou výhru hodlají užít i sami. Chtějí za ni společně procestovat svět, navštívit několik sportovních zařízení a dále se hodlají natrvalo přestěhovat do zahraničí.

Jeden ze štamgastů mu daroval vítězný tiket
Hned mu bylo u lékaře lépe, když zjistil, že vyhrál

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.