Hned mu bylo u lékaře lépe, když zjistil, že vyhrál

Pro Brita a jeho přítelkyni bude září letošního roku nezapomenutelné. Právě v září se jim změnily životy díky výhrám na stíracích losech. Ačkoliv výherní losy kupoval a seškrabával muž, peníze na vánočních nákupech po amerických městech budou utrácet oba. Výherce předešlý měsíc setřel celkem 2 výhry. Poprvé vyhrál téměř 30 000 korun, podruhé už přes 8 milionů.

První výherní los si Brit pořídil na čerpací stanici, kde se zastavil pro něco na čtení a naftu do svého auta. Jeho cesta poté pokračovala k doktorovi, jelikož cítil, že mu není dobře. Los začal stírat v čekárně lékaře, a když na papírovém losu uviděl svou výhru, ihned ucítil, že se mu udělalo trochu lépe. Druhý los si pořídil jen o několik dní déle. Byl podobný tomu prvnímu, dokonce si i myslel, že získal stejně vysokou sumu. Až o několik chvil déle ale zjistil, že výherní částka bude nakonec mnohem vyšší.

Vzápětí se se svou tučnou výhrou pochlubil své přítelkyni a šéfovi. Poté zavolal do společnosti loterie, aby se o své miliony přihlásil. Výherní los si ale britský pár nechal ještě pár dní u sebe, a proto ho uzamkli v trezoru a vydali se ve svém karavanu na výlet do jednoho z kempů v Abergele.

Za tučnou výhru nejprve zaplatí operaci svého mazlíčka
Díky milionové výhře se mohou přestěhovat na Kanárské ostrovy

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.