Jeden ze štamgastů mu daroval vítězný tiket

Americký barman z Missouri před pár týdny dostal od jednoho ze štamgastů vsazený tiket, na který následně vyhrál přes 1 milion korun. Podle slov jiného štamgasty není nic neobvyklého, že muž rozdává vsazené tikety. Když je vysoký jackpot, koupí tikety prý i celému baru. Komu by se něco podobného nelíbilo i u nás, ideálně ve chvíli, kdy je ve Sportce přes 200 milionů anebo v Eurojackpotu 2 miiardy.

Když se ozvali ze společnosti loterie majiteli baru, že právě v jeho podniku byl prodán výherní tiket, byl nadšený. Prozradil tuto informaci barmanovi a ten se ihned ptal mužů kolem, kdo z nich vyhrál a nic neřekl. Vůbec mu nepřišlo na mysl, že by se právě on stal majitelem v přepočtu více než 1 milionu korun.

Když si po nějaké době vzpomněl na to, že i on dostal jeden tiket, naskenoval ho ihned do terminálu. Na jeho obrazovce se okamžitě rozsvítila informace, ať se dostaví do sídla loterie, jelikož je tiket výherní.

O milionové výhře ho informovala manželka
Za tučnou výhru nejprve zaplatí operaci svého mazlíčka

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.