Za systémovou sázku Sportky lze zaplatit až přes 100 000 Kč!

Patříte k těm, kteří si stěžují na vysokou cenu Sportky a obáváte se jejího zdražení? Částka 220 Kč za plný tiket Sportky i s doplňkovou hrou Šance se vám zdá až příliš? No tak to si teprve představte, že za systémovou sázku Sportky lze zaplatit klidně i přes 100 000 Kč! Pokud jste Sportka systém nikdy nehráli, raději si nejprve přečtěte jeho pravidla. U placení za sázku by vám mohlo údivem zaskočit.

Jak na systémovou sázku Sportky?

Rozsah volby šesti čísel ze 49 možných může být někomu těsný, a proto není od věci poohlédnout se po větších možnostech. Ty nabízí systémová sázka Sportky, kde můžete vsadit až 15 čísel. Systém potom za vás sestaví všechny možné kombinace šesti čísel z patnácti čísel, které jste si vybrali. Tímto roste šance na výhru, zároveň však i cena tiketu.

Při Sportka systému vyplňujete jen první sloupeček všemi vámi zvolenými čísly. Pod údajem systém nezapomeňte zaškrtnout číslo, které vyznačuje počet čísel, pro který jste se rozhodli (minimálně 7, maximálně 15). Ostatní sloupečky musí zůstat prázdné. Na první pohled tak tiket může vypadat velmi „chudě”. Opak je však pravdou.

Čím více čísel zvolíte, tím vyšší je počet vytvořených kombinací. Pokud například zdvojnásobíte počet čísel z 6 na 12, Sportka systém vám vytvoří neuvěřitelných 924 kombinací (sloupečků). Při těchto údajích za Sportku zaplatíte až 18 480 Kč. Takovou sumu v peněžence nosí jen málokdo.

Když využijete možnost vsadit všech 15 čísel, zaplatíte si 5 005 kombinací, což činí dohromady 100 100 Kč! K tomu všemu si můžete ještě vsadit Šanci. Ta dvacka už vás vážně nevytrhne.

Pro koho je systémová sázka Sportky vhodná?

Vzhledem k vysoké ceně systémové sázky a mnohonásobně vyšší pravděpodobnosti výhry není od věci hrát Sportku v týmu. Složit se na systémovou sázku můžete s širokou rodinou, s kolegy v práci nebo v hospodě. Doporučujeme si pro systémové sázky sepsat nějaká pravidla či společnou smlouvu, kde společnou sázku svým podpisem všichni podepíšou. Je důležité ošetřit si situaci, abyste předešli tomu, že se na vás při rozdělování výhry jaksi zapomene.

Chcete z výhry ve Sportce utržit co nejvíce? Tak se odlište od miliónů sázejících!
Uvědomujete si, že Sportka vám nemusí (ale i může) přinést spokojenost?

 1. Profilový obrázek
  • Market dne 7. 12. 2020 v 7:48

  Odpověď

  Dobrý den prosím vás chtěla bych si vsadit sportku systémovou sázku na 7 čísel se šanci ale nerozumím tomu kolik je schopna udělat kombinaci? A kolik musím mít shodných čísel abych něco mohla vyhrát? A je to šance větší že něco vyhrají? Než normální sázení? A berou se oba dva tahy se kontroluji na ten systém 7? Předem děkuji

  1. admin
   • admin dne 7. 12. 2020 v 9:55
   • Autor

   Odpověď

   Hezký den.

   Systém 7 = sloupců 7 x 20 Kč = 140 Kč. Vaše šance při 7 sloupcích je 7x vyšší, stejně tak ale 7x více zaplatíte. Jinak vše funguje naprosto stejně, čili v každém sloupci máte možnost vyhrát na 1 nebo 2 tah a minimálně musíte mít 3 shodná čísla z vašich 7. Více se dozvíte zde v návodu v části: PRAVIDLA SPORTKY – Jak funguje Sportka systém?
   https://loterijnice.cz/sportka-vysledky/

   Loterijnice

 2. Profilový obrázek
  • Roman Daučík dne 11. 7. 2022 v 14:55

  Odpověď

  Dobrý den, poprosil bych o ceník systémové Sazky postupně za 7 -15 čísel. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.