Chcete z výhry ve Sportce utržit co nejvíce? Tak se odlište od miliónů sázejících!

Pokud nepochybujete o tom, že se jednou pytel s výhrou ve Sportce utrhne a peníze se snesou zrovna do vašeho bankovního účtu, můžete začít taktizovat, aby těch pěněz bylo co nejvíce. Chcete z výhry ve Sportce utržit maximum? Tak se odlište od miliónů sázejících! Proč a jak na to?

Co vám zajistí, abyste se o výhru ve Sportce nemuseli dělit?

Nezávisle na tom, komu všemu v euforii naslibujete polovinu z výhry, mohou vám být v patách i další výherci, kteří vsadili stejná čísla jako vy. A s těmi se dělíte automaticky, nikdo se vás neptá, zda-li se vám to líbí, nebo ne. Můžete doufat, jak chcete, ale až Sportka výsledky ukážou, jestli jste výherce a zda-li na stupínku vítězů stojíte sami.

Pro sportkaře „lakomce” (neberte to osobně, je jasné, že když už člověk trefí Sportku, přeje si utržit co nejvíce) máme tipy, jak v tomhle taktizovat a zaručit si nejlepší výsledek. Co ale nezaručujeme je skutečnost, zda-li takhle taktizovat nebudou všichni.

Cílem je vsadit jedinečná čísla, která pokud možno nevsadí nikdo jiný. Vzhledem k tomu, že Sportku hraje obrovská spousta sázkařů, se tohle snadno řekne. Pokusit se o to ale můžete.

Nevsázejte čísla z minulého slosování Sportky

Chcete zvýšit pravděpodobnost vaší výhry tím, že do hry pošlete tatáž čísla, která měla úspěch v předchozím slosování? Na to si dejte pozor, protože podobně smýšlí určitě i další skupinka sázkařů.

Na obrazce ve sloupečku se rovnou také vykašlete.

Podoba sloupečku se 49 čísly svádí k tomu, vytvořit ze zvolených 6 čísel nějaký obrazec. Že takhle také sázíte? A víte, že spolu s vámi i další spousta sázkařů?

Také data narozenin jsou pro vás pasé

Dobrým tipem je nevsázet příliš nízká čísla. Proč? Právě v nižší rovině se volí čísla nejčastěji, protože patří k datům narozenin sázkaře i jeho nejbližších. Čísla do 31 dá v rámci narozeninových termínů snad každý.

Tak co, zkusíte tuhle taktiku v příštím slosování Sportky?

Hrajete Sportku sami za sebe nebo v týmu?
Za systémovou sázku Sportky lze zaplatit až přes 100 000 Kč!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.