Za milionovou výhru pojede osmičlenná rodina do Legolandu

Poté, co si sázkařka na stíracím losu setřela výhru v hodnotě 7 milionů korun, na okamžik se podívala z okna. Když svůj pohled vrátila zpět na setřené pole, výhra tam stále byla. Ihned proto ukázala los manželovi, který si zprvu pomyslel, že jde pouze o srandu a že mu žena podala jenom něco falešného. Jakmile ale zvedl oči a podíval se na ni, uviděl výraz v jejích očích a okamžitě výhře uvěřil.

Manžel vždy toužil po tom, aby mohl vést vlastní podnik, a proto část z výhry investuje právě do založení vlastního podnikání. Ještě před tím chce ale se svou manželkou a jejich šesti dětmi vyrazit na výlet na jeden krásný ostrov a potom také do Legolandu.

I žena má s penězi nějaké plány, jelikož všechny až do výhry dávala na potřeby dětí. Nyní si plánuje koupit novou bubnovou sušičku, nějaké dekorace do domu a novou pohovku. Zbytek výhry samozřejmě padne opět do jejich dětí a do investování na jejich budoucnost.

Rozhodl se, že zbohatne a tak se také stalo
Svůj pokus o setření obří výhry mladý YouTuber zopakoval

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.