Rozhodl se, že zbohatne a tak se také stalo

Když se před časem Fred Bastardo z USA rozhodl dojít si do obchodu koupit výherní stírací los, nevěděl ještě, že se mu to skutečně podaří, a že získá tak vysokou částkou. Američan výhru ve výši 750 000 dolarů, což v přepočtu činí více než 17,2 milionu korun, nevyhrál hned po setření prvního losu, ale o něco déle.

Fred si stírací losy kupoval postupně. Jakmile jeden setřel a nebyl výherní, koupil další a zase začal stírat. Tento postup však neprovozoval dlouho, jelikož už při stírání pátého losu na něj čekala obří výhra, díky níž se rozhodl rozjet vlastní podnikání a část z ní hodlá se svou přítelkyní chytře investovat.

Peníze nebyly muži vyplaceny ihned na místě, jelikož prodejna neměla k dispozici takto vysokou částku. Výherce se proto se svou přítelkyní musel dostavit do sídla loterie, aby se o peníze přihlásil a byly mu následně vyplaceny. Právě cesta do sídla loterie se stala pro pár osudovou, jelikož při ní Fred požádal přítelkyní o ruku.

Milionovou novinu slyšel jako první čtyřnohý mazlíček
Za milionovou výhru pojede osmičlenná rodina do Legolandu

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.