Svůj pokus o setření obří výhry mladý YouTuber zopakoval

Nedávno jsme vás informovali o americkém YouTuberovi MrBeastovi, vlastním jménem Jimmy Donaldson, který před časem na svém YouTube kanále zveřejnil video, kde setřel celkem 1000 stíracích losů. Žádný z nich ale neskrýval tučnou výhru.

MrBeast po pár týdnech svůj pokus o vyhrání tučné částky provedl znovu. I tehdy stírání losů zdokumentoval a video, jež zhlédlo přes 23 milionů sledujících, vložil na svůj kanál. Tentokrát ale nakoupil více losů a zaplatil za ně přes 1,1 milionu korun. Bohužel ani druhý pokus nepřinesl mladíkovi obří jackpot, ale jen spousty malých výher, které opět nestačily na to, aby mu vrátily peníze, jež vložil do jejich nákupu. Na losech prodělal dalších přes 390 tisíc korun.

Neznámému bezdomovci věnoval byt, jinému dal 10 000 dolarů

YouTuber na svůj kanál vkládá spoustu videí všeho druhu. Najdete na něm například i záznam, na kterém věnoval bezdomovci byt. Dodnes tento jeho čin vidělo přes 20 milionů sledujících.

Jinému bezdomovci daroval tučnou částku. Vybral si ho na ulici a tam mu předal v přepočtu přes 230 tisíc v hotovosti.

Za milionovou výhru pojede osmičlenná rodina do Legolandu
Roy Gibney – znuzený milionář

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.