Vývoj šatníku po pořádné trefě ve Sportce

Jednou z oblastí, která se u vás po výhře ve Sportce změní, bude bezesporu váš šatník. S miliony na vašem bankovním účtu větu „nemám co na sebe” už nejspíš nevyslovíte. Nakupování oblečení dostane úplně nový rozměr.

Výhra ve Sportce vám zaplatí to, co jste si dříve nemohli dovolit

Jakmile si výhru ve Sportce vyzvednete, nikdo vás neudrží v bezpečné vzdálenosti od nákupních center. První, co s výhrou uděláte je, že půjdete nakupovat do vašeho běžného obchodního centra. Čerstvě si budete pamatovat na to, jaké kousky jste si ještě před nedávnem nemohli dovolit. Teď si je bez obav koupíte všechny.

Při nakupování si můžete všímat drobných rozdílů. Jestli jste kdy dřív únavou „funěli” nad těžkými nákupními taškami, teď budete mít co dělat. Kupodivu vás staré zvyky nebudou držet dlouho. Cena oblečení vás bude zajímat až jako poslední. Konečně si v jednom nákupu pořídíte několik outfitů, aniž by vaše karta zela prázdnotou.

Díky výhře v loterii se budete oblékat kvalitněji

Výhra ve hře Sportka vám umožní oblékat se nejen kvalitně, ale i pohodlně. Konečně přijdete na kloub všem drahým látkám a materiálům a už na ně nedáte dopustit. Kupovat si budete oblečení z příjemné merino vlny. Oblíbíte si pravou kůži, pravé hedvábí, orientální kašmír. Proč? Protože si to budete moci dovolit.

Loterijní milionář může mít svého vlastního návrháře

Až se divokými nákupy za výhru ze Sportky dostatečně nasytíte a pořídíte si svou vlastní šatnu, která bude, světe div se, přetékat oblečením, zjistíte jednu věc. Jako milionář si nemusíte kupovat konfekční věci. Můžete mít přece svůj vlastní styl. Najdete si návrháře, který dá vašemu stylu podobu, a chodit budete ve své vlastní značce!

 

Na co si budete muset zvyknout, až ve Sportce vyhrajete miliony?
Sázkař ve Sportce vyhrál téměř 251 miliónů korun

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.