Na co si budete muset zvyknout, až ve Sportce vyhrajete miliony?

Výhra ve Sportce přinese dotyčnému šťastlivci obrovskou změnu nejen v jeho finančním stavu, nýbrž v celém jeho životě. Kromě jiného si bude muset zvyknout na celou řádku věcí, které předtím řešit nemusel. Jaké to jsou?

Milionář nemusí chodit do práce

Milióny ze Sportky vás oprostí od mnoha nepříjemných věcí. Jednou z nich je i práce. Na skutečnost, že do práce nemusíte, si ale budete muset nejdříve ze všeho zvyknout. To znamená, že se ještě mnohokrát probudíte před budíkem s pocitem, že musíte vstávat. Dokonce se může stát, že se vám po práci i zasteskne. Třeba vám začne být smutno i po vašem dřívějším šéfovi.

Jak tohle vyřešit? Jednoduše. Skutečnost, že jste dali šéfovi v práci výpověď na hodinu ještě neznamená, že se k němu nemůžete stavit na kávu… s návrhem odkoupení jeho firmy.

S výhrou ze Sportky si budete muset umět naplánovat den

Na co si milionář bude muset rozhodně zvyknout je nadbytek volného času. Dříve mu minimálně osm hodin vyplňovala práce. Do té však už díky Sportce chodit nemusí. Naštěstí má dost financí na to se nějak zabavit.

Rozpadne se původní představa o rozpočtu domácnosti

Ten, který poctivě plánoval rodinný rozpočet a byl v tom dobrý, může po výhře ve Sportce pociťovat i mírné zklamání. S tolika milióny na účtu by měsíčně přece vyšel každý! Věříme, že pokud se toto někomu stane, brzy ho to přejde. Vždyť jen málokomu se poštěstí, že ho nerozčílí složenky ve schránce!

Milióny ze Sportky vás zbaví všedních starostí. Vy můžete řešit ty netradiční, jako je například koupě vrtulníku, dovolená v Karibiku a tak podobně.

Jak to vypadá, když se loterijní milionář rozšoupne?
Vývoj šatníku po pořádné trefě ve Sportce

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.