Sázkař ve Sportce vyhrál téměř 251 miliónů korun

Neuvěřitelné štěstí stálo při českém sázejícím ve středu 13. listopadu 2019. Ve slosování padla čísla 3, 5, 7, 8, 25 a 29, která šťastlivci přinesla obrovskou sumu peněz. Co s ní asi podnikne a co nového milionáře čeká?

Podrobnosti kolem výhry

Osud svěřil výherce plnému tiketu Sportky za 220 korun a náhodnému tipu. A udělal moc dobře. Trefil všech 6 čísel bez dodatkového. To se rovná sumě něco přes 29 miliónů. Mohl mít dvojnásobek, ale musel se ve stejný den dělit s dalším šťastným výhercem. To ovšem není všechno. Výherci se podařilo trefit i poslední číslo z dodatkové hry Šance, díky čemuž vyhrál BONUS přes 221 miliónů. Bonus plus 1. vyšší místo z I. nebo II. tahu dává dohromady onen krásný Superjackpot 250 944 439 Kč.

Co teď výherce Sportky čeká?

Výherce Sportky má teď před sebou celkem příjemné povinnosti. V první řadě si musí výhru vyzvednout. Probíhá to zcela anonymně. Čerstvý milionář se, ideálně po telefonickém objednání, musí dostavit do kanceláře Sazky v Praze (s výherním tiketem Sportky), kde mu tiket zkontrolují, ověří jeho osobní údaje a domluví se s ním na způsobu vyplacení výhry. Poté mu budou milióny patřit oficiálně a může začít plánovat, jak s nimi naloží.

Jaké rady bychom milionáři do bohatého života dali?

Nový milionář je důkazem toho, že vám Sportka může kompletně změnit život. Vynoří se spousta starostí, o kterých jste nikdy přemýšlet nemuseli. Jako třeba, komu všemu o výhře říct? Kam bezpečně peníze uložit? Jak je zhodnotit?

Za nás bychom milionáři doporučili na začátku o výhře říct jen minimu lidí. Na další starosti radíme zaplatit si dovolenou hodnou milionáře, kde vše promyslí s podstatně chladnější hlavou. Teď spěchat nikde nemusí. Čas sice jsou peníze. Ovšem on (ona) teď má tolik peněz…

A vy, kteří jste ve Sportce ještě nevyhráli, nezoufejte. Však ono si na vás štěstí snad taky sedne!

Vývoj šatníku po pořádné trefě ve Sportce
Kolik vyhrát v loterii, abyste už nemuseli nikdy nic dělat?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.