Vyhrané miliony nebudou jen pro zábavu, ale i na pomoc jeho dětem

Na amerického veterána F. Coxe ze Severní Karolíny čekalo o vánočních svátcích velké překvapení. Když si totiž o Štědrém dni ve Food Martu, jež se nachází ve městě Vanceboro, vsadil tiket Powerballu, netušil, že kouzla Vánoc budou čarovat i u něj a přinesou mu výhru přesahující 1,1 milionu korun, jež se vzápětí díky doplňkové hře vyšplhala na dvojnásobných 2,2 milionu korun.

Tato částka mu dle jeho slov konečně umožní Silvestr a vítání nového roku oslavit na křižovatce mezi Manhattanem a Broadwayí, tedy na Times Square. Peníze si však nebude užívat jen on sám. Značnou část totiž hodlá rozdělit mezi své 4 potomky, jako takovou finanční pomoc.

Pan Cox nebyl toho dne jediný, kdo v Powerballu vyhrál. Výherců ze Severní Karolíny onen den bylo více než 19 650 a vyhrané částky se pohybovaly v rozmezí od cca 90 korun až do 2,2 milionu korun.

Vyhrál přes milion, jackpot to ale nebyl, a proto bude sázet dál
Díky vyhraným téměř 30 milionům už nebude v práci tvrdnout 60 hodin týdně

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.