Díky vyhraným téměř 30 milionům už nebude v práci tvrdnout 60 hodin týdně

Otec samoživitel, šéfkuchař a výherce téměř 30 milionů korun. To je šestatřicetiletý D. Pirags z Velké Británie, kterému se před Vánoci změnil celý život. Jedna online hra britské Národní loterie mu totiž přinesla obří výhru, díky které může opustit své dosavadní místo, kvůli kterému byl v práci 60 hodin týdně, a to i o víkendech, což mu znemožňovalo trávit společně čas se svým 5letým synkem. Dokonce pro ně dva našel nový čtyřpokojový domov se zahradou, na který už zaplatil i zálohu. Mohou se tak brzy přestěhovat z pronajatého bytu nad jeho pracovištěm do vlastního.

Výherce si zrovna užíval volné chvíle při polední pauze, když si vzpomněl, že by měl překontrolovat zůstatek peněz ve svém internetovém účtu Národní loterie. Ukázalo se, že jeho zůstatek činí necelých 200 korun, a proto se rozhodl cca 150 korun si vsadit v jedné hře, u níž nemusí čekat několik hodin či dnů na losování, jelikož se to, zda se stal výhercem, dozví během pár okamžiků. A to se také stalo. Vzápětí se totiž na jeho telefonu ukázalo, že se stal majitelem obří výhry, a také číslo do sídla loterie, kde musí svou výhru potvrdit. To vzápětí udělal a mohl se tak začít těšit z právě započatého nového života.

Vyhrané miliony nebudou jen pro zábavu, ale i na pomoc jeho dětem
Nový rok = nový začátek

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.