Vyhrál přes milion, jackpot to ale nebyl, a proto bude sázet dál

Americký podnikatel v topeních a klimatizacích pocházející z Marylandu, USA, je dlouholetým sázkařem. Muž není věrný jen jedné loterii. Rád si vsadí Powerball, Mega Millions, Multi-Match či Bonus Match 5. Tentokrát to byl právě tiket Powerballu, který mu přinesl tučnou výhru přesahující 1,1 milionu korun, jež hodlá použít na zaplacení některých výloh v jeho firmě.

Jak už bylo řečeno, čerstvý milionář je podnikatel, a proto nemá vždy čas, aby si mohl dojít vsadit. Z toho důvodu to tehdy udělala jeho žena. Vsadila dva tikety a ty následně doma předala manželovi. Trvalo několik dní, než se výherce k jejich kontrole dostal. Když to udělal, byl v šoku. Čtyři z pěti vylosovaných čísel se shodovala a dokonce i Powerball číslo. Kdyby se shodovalo i páté číslo, tak by se muž stal výhercem jackpotu. To se ale nestalo, a proto hodlá sázet dál, aby svůj vysněný jackpot mohl jednou opravdu získat.

Díky doplňkovce se stal výhercem více než 1 milionu korun
Vyhrané miliony nebudou jen pro zábavu, ale i na pomoc jeho dětem

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.