Roy Gibney – znuzený milionář

Jeho příběh se začal odehrávat před 21 lety v roce 1998, kdy v loterii vyhrál přes 200 milionů korun. V tu dobu si Roy svou výhru užíval a miloval svůj život. V práci podal výpověď a peníze utrácel ve velkém. Koupil si například obří vilu s bazénem nebo nový nádherný automobil. Jelikož měl ale milionů tolik, že nevěděl co s nimi, začal utrácet i za zbytečné věci, jako vydláždění výherních čísel ve svém bazénu.

I po mnoha letech má muž pořád spoustu peněz, že už nemusí do konce života pracovat. Jenže se začal nudit a právě práce mu po čase začala chybět. V roce 2012 se k ní proto vrátil alespoň jako ke koníčku a dokonce začal i podnikat. Před výhrou se Roy živil jako kovář, a tak si otevřel kovářskou dílnu, kde zaměstnal několik dalších kovářů. Sám v ní ale s ostatními nepracuje, jen se do ní po večerech chodí zabavit.

Svůj pokus o setření obří výhry mladý YouTuber zopakoval
Vyhrané miliardy jim zničily manželství

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.