Díky doplňkovce se stal výhercem více než 1 milionu korun

Americký senior David B. pocházející z malého městečka v Severní Karolíně, USA, se díky tamní loterii, obdobě hře Sportka či Eurojackpot, stal v půli prosince vítězem více než 1,1 milionu korun. Ty hodlá použít na přestavbu domu, kde žije se svou ženou, na kterém mu před časem jedna tropická cyklóna neboli hurikán, způsobila velké škody. Oprava se dodnes zdála být takřka nemožná, s vyhranými penězi to ale půjde jedna báseň.

Senior svůj tiket vsadil na jedné benzínce, kterou navštívil jen několik dní před osudným losováním. Když následně kontroloval vsazená a vylosovaná čísla, uviděl, že se shoduje pouze pár z nich, což mu přineslo výhru v hodnotě “jen“ cca 220 tisíci korun. Výhra se ale automaticky násobila pěti, jelikož si vsadil ještě jednu z doplňkových her.

“Fantastická dvanáctka“ vyhrála miliony
Vyhrál přes milion, jackpot to ale nebyl, a proto bude sázet dál

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.