Výhra ve Sportce „na stará kolena”?

Doufáte ve výhru ve Sportce alespoň „na stará kolena”? Nebo chcete z výhry ve Sportce nahradit svá stará bolavá kolena? Obojí je možné! Alespoň nedávní výherci britské loterie Lotto mají jasno v tom, kam poputuje část jejich výhry – na nová kolena výherkyně.

Výherci jásali už z mnohem menší výhry… pak zjistili, že trefili jackpot…

Zdálo se, že první únorová středa bude pro britské manžele Bev a Malcolma Dixonovy zcela všední. Jenže trefili jackpot loterie Lotto, kterou hráli. Napřed si mysleli, že vyhráli asi 30 tisíc korun. Už i z této částky měli obrovskou radost. Když posléze zjistili, že jim na účtě přibude dalších 29 a něco miliónů, museli ze sebe vymáčknout o to větší nadšení. Spíš byli ale ohromeni. Tak velkou výhru sice nečekali, ale mají jasno v tom, co si pořídí ze všeho nejdřív – nová kolena pro Bev, která už dlouho trpí jejich nesnesitelnou bolestí.

Výhra ve Sportce „na stará kolena”?

Sázíte Sportku celý život a doufáte ve výherní výsledky Sportky alespoň na stará kolena? Zaroveň máte strach, že byste pak tempu peněz nestačili? Jen klid, příběh Bev mluví za vše, svá stará a bolavá kolena si můžete nechat nahradit podobně jako ona. U nás náhradu kloubů proplácí pojišťovny a tudíž výhra ve Sportce není podmínkou pro bezbolestný pohyb. Naopak nová kolena můžete brát jako podmínku pro výhru ve Sportce… no přece abyste si pak všechno stačili užít.

Víte, že nejčastěji měněnými klouby jsou kyčle a kolena?  Ovšem dnes lze nahradit všechny klouby v těle. Náhradu kloubů nazýváme endoprotézou. Rozhodně však není primárním řešením bolestí kloubů. Endoprotéza následuje až potom, co vyzkoušené léky a léčivé obklady a koupele nezabírají a bolest pacienta omezuje čím dál tím více.

Že děti nosí čápi? Spíše výhra v loterii!
Mohou výhry v loterii někomu zevšednět?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.