Mohou výhry v loterii někomu zevšednět?

Zatímco vy na výhru ve Sportce pořád dychtivě čekáte, jiní, především opakovaní výherci loterií už mohou vyzvednutí výher a kontrolu výherních výsledků Sportky považovat za rutinu, která se časem omrzí. Aby také ne! Vyhrát 2x, 7x nebo také 14x v loterii… to je teda něco. Přesto, že většina opakovaných činností většinou zevšední, věříme, že něco takového, jako je výhra v loterii výherce nadchne třeba i po sté.

Příběhy opakovaných výherců loterií rozčilují ty sázkaře, kterým Sportka výsledky ještě štěstí nepřinesly

Je to k neuvěření… je to k zlosti. Můžete se snažit sebevíc. Vybírat ta nejlepší čísla pro vaši sázku do Sportky, přesto mohou vyjít vaše návštěvy terminálů Sportky vniveč. Zatímco někdo si jde pro výhru 2krát, dokonce má tu drzost shrábnout výhru i sedmkrát v jednom jediném životě. Čím to je? Nehledejte v tom nic složitého. Až na ojedinělé případy nejde o nic víc než o štěstí.

Jinak si to ani neuměl vyložit Australan ze Sydney, kterému se podařilo vyhrát v přepočtu 40 miliónů korun na dvě sázky v jednom jediném týdnu. Řada lidí podobně jako tento muž neotálí použít část vyhraných peněz na další sázky a tady je nejspíš výsledek!

Médii obletěl i příběh dalšího Australana, který díky svým hromadným sázkám s přáteli v loterii vyhrál asi 6x. Vždy se sice musel o výhru dělit se společnými sázejícími, i tak si ale přišel na velké peníze.

Nejoblíbenější americká loterie Powerball pro změnu vynesla Richardu Lustigovi až sedm nemalých výher. Být sedminásobným výhercem loterie je už koneckonců dost na to, abyste o tom napsali knížku… stejný názor na to měl i Richard. Svou šanci na výhru si tedy můžete vyčíst právě v jeho knize s názvem „LEARN HOW TO INCREASE YOUR CHANCES OF WINNING THE LOTTERY”.

A co Rumun, který loterii vyhrál už 14x?

O ekonomovi Stefanovi Mandelovi jsme se už na našich stránkách určitě zmiňovali. V minulosti byl postrachem loterijních společností po celém světě. Dokázal vypočítat vzorec, který mu zaručí výhru a šikovně pro své sázky sehnal i sponzory. Tímto způsobem shrábl jackpot australské i americké loterie. Za celou svou sázející dráhu vyhrál asi 30 miliónů dolarů. Nakonec si je ani nemohl užít, protože jaksi zapomněl vyplatit všechny své sponzory, ti ho žalovali a on šel sedět za podvod.

Výhra ve Sportce „na stará kolena”?
Využijete přestupný rok ve prospěch Sportky?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.