Výhra v loterii, která dělá výherci jen vrásky!

Obvykle přinášejí výhry v loterii výhercům vrásky smíchu. Není důvod se nesmát, když vám ve Sportce padne Superjackpot. O tom však nemůže být řeč v případě pana Ladislava, který vyhrál v zahraniční charitativní loterii papežovo Lamborghini. Jak říká: „je sice pěkné a rád by se v něm projel”, nechce však riskovat případné karamboly, které by snížily cenu už tak neprodejného vozu.

Jak se papežovo Lamborghini dostalo do loterie?

Když hrajete charitativní loterii, nemůžete čekat, že vám v případě věcné výhry nabídnou peněžní ekvivalent výhry, jako je tomu v případě věcných výher Sportky či Eurojackpotu. Pan Ladislav, který se živí jako masér do charitativní zahraniční loterie vsadil v přepočtu asi 230 korun. Za ně vyhrál papežovo Lamborghini v hodnotě šesti miliónů. Že by v něm jezdil, to nepřicházelo v úvahu. Vždyť jen servis takového vozu vyjde na 100 000 Kč, nemluvě o spotřebě paliva a permanentním strachu z jeho poškození. Aby si vysvěcený vůz s papežovým podpisem nechal, k tomu by potřeboval trefit šťastné výsledky Sportky, nebo raději rovnou vybrat Eurojakckpot.

Jestli pan Ladislav z tohoto důvodu sází, nevíme. Co víme určitě je, že se jeho naděje upínají k případnému zahraničnímu sběrateli, který zatouží rozšířit svou sbírku právě o tento kousek.

Proč se auto nedaří prodat?

Ony vrásky panu Ladislavovi přivodil fakt, že auto nemůže už delší dobu prodat. Jó, kdyby na autě byl podpis slavného fotbalisty, byla by to jiná. Mezi milionáři a miliardáři totiž není příliš těch, kteří by papeže obdivovali a pociťovali touhu vlastnit zrovna jeho vůz.

Pokud si myslíte, že vy byste s věcnou výhrou z charitativní loterie naložit uměli, klidně se jí zúčastněte. Charitativní loterie podobného typu totiž nejsou ničím výjimečným. Už minule šel do charitativní aukce i papežův motocykl Harley-Davidson. O věcné výhry se však můžete pokoušet i u nás v Česku. Každý třetí pátek se například v Eurojackpotu v rámci Českého pátku hraje kromě peněžní výhry i o věcné ceny. Nejbližším termínem je třetí pátek v měsíci dubnu (17. dubna 2020). Hraje se o apartmán v Chorvatsku v hodnotě sedmi miliónů.

Ve Sportce si můžete věcnou cenu odnést například ze slosování v neděli 26. 4. 2020, kdy se hraje o Prémii Sportky v podobě chalupy v hodnotě tři a půl miliónu.

Po výhře v Eurojackpotu budete mít pořád sbaleno...
Jak rychle se dá utratit Eurojackpot?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.