Jak rychle se dá utratit Eurojackpot?

Pokud nad financemi necítíte zrovna pevnou ruku, doporučujeme si k sobě hned po výhře v Eurojackpotu (kde je maximální možná výše výhry 2,5 miliardy) přizvat odborníka na finance. V opačném případě totiž můžete skončit i tak, že i miliardovou výhru dokážete „rozfofrovat” ani ne za rok. Podotýkáme, že už několik desítek miliónů vás mohou nějakým způsobem zabezpečit na celý život. Jak je tedy možné, že z astronomických výher „šťastlivcům” ve finále nezbývá víc než pár stovek… korun?

Neřízený způsob života, přátelé a rodina, co chtějí založit

Už jste určitě zaslechli řadu případů o tom, jak výhra v loterii stáhla výherce až na samé dno. Takoví si výhru užívali po svém, dlouhou dobu však nedomýšleli následky svého chování, až se ocitli až na samém dnu – bez přátel, bez rodiny, ve velkých problémech a ještě k tomu úplně bez peněz.

Může za to zhýralý a nepromyšlený způsob života, kdy myšlenky na případné úspory šly úplně stranou. A také rodina a přátelé, kterým trefa v Eurojackpotu velí stmelovat, oživovat a prohlubovat vzájemné vztahy s výhercem. Nespočet rozjetých projektů, kterým se výherce ani ti, jež založil, nevěnují, pak prohlubují dluhy, které spolknou většinu peněz.

Na konci toho všeho má výherce nejen oči pro pláč, ve většině případů i ztvrdlá játra a exekutory za dveřmi.

Jak tomu předejít?

Úplně nejlepším řešením jak tomuto předejít je převzít moc nad svými penězi dřív, než si peníze podmaní vás. To znamená hned po výhře přeposlat velkou část peněz na výhodné spořící a investiční účty, nakoupit nemovitosti, které vám dál mohou vydělávat, uložit si část peněz na stáří na takový účet, ke kterému vás nepustí řadu let. Dále je nutné zaplatit všechny závazky, které máte. Teprve potom vyřešit žádosti a přání vašich nejbližších – podotýkáme jen nejbližších. Teprve potom si můžete výhru užít s čistým svědomím.

Určitou formou, jak peníze nerozházet je Renta Českého pátku loterijní hry Eurojackpot, o kterou můžete hrát nejdříve 3. 7. 2020 (další termíny slosování jsou 7. 8. 2020 a 4. 9. 2020).

V těchto dnech v rámci Českého pátku se kromě peněžní výhry v Eurojackpotu hraje i o tyto peněžní prostředky navíc. Renta v hodnotě 100 000 Kč vám v případě výhry bude vyplácena každý měsíc po dobu dvou let.

Výhra v loterii, která dělá výherci jen vrásky!
Sbírání účtenek už nebude tak horké...

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.