Po výhře v Eurojackpotu budete mít pořád sbaleno…

Potom, co trefíte výherní Eurojackpot výsledky a stane se z vás miliardář, se musíte připravit na jednu věc a to takovou, že budete mít prakticky non-stop sbaleno. Co? No kufry přece! Proč? No těžko vám je sbalí a za dveře postaví manželka (leda že by o výhře v Eurojackpotu ještě netušila). My máme na mysli spíše mít sbaleno na cesty, protože těch si v rámci Eurojackpotu můžete užít dosyta!

Samotná výhra vám kupuje letenky a balí kufry

Už samotná výhra Eurojackpotu je vstupenkou do celého světa. Až 2,5 miliardy (maximální možná výhra v Eurojackpotu) vám může říkat „pane”, „paní” v jakémkoliv koutě světa. Jó miliardová výhra vám zaplatí cestu kolem světa… klidně i opakovaně.

V rámci Českého pátku Eurojackpot k cestování přímo vybízí

Doplňková hra Eurojackpotu vám cestu do zahraničí může dokonce sama vnuknout. Určitě jste si všimli, že v rámci Českého pátku (každý třetí pátek v měsíci) se v Eurojackpotu hraje, kromě jiného, i o 7 miliardářských víkendů či o apartmány v Chorvatsku, Rakousku nebo v exotickém ráji.

O apartmán v Chorvatsku v hodnotě sedmi miliónů můžete hrát už třetí pátek v dubnu… a otázku letošní dovolené můžete mít vyřešenou!

Možnost vycestovat nabízela i loterie Sportka v době svých začátků. Zájezdy do zahraničí byly tehdy hodně oblíbené.

Vy ještě nejste milionáři?
Výhra v loterii, která dělá výherci jen vrásky!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.