Výhra přes 20 milionů není tak velká, aby mohla opustit zaměstnání

Za vyhrané miliony ve Sportce se chce mladá žena z Karvinska se svým manželem a jejich dvěma dětmi vydat na pořádnou dovolenou. Už je to několik měsíců, kdy občasná sázkařka, podle jejích slov si vsadí asi jen 1x za dva týdny, vyhrála Superjackpot Sportky ve výši více než 23 milionů korun.

Ačkoliv jde o tučnou částku, pořád to není tolik, aby kvůli tomu výherkyně opustila své zaměstnání. Je samozřejmé, že jí taková spousta peněz po finanční stránce vytrhly trn z paty. Jak už bylo zmíněno, výherkyně má 2 děti, takže se nemusí dlouho rozmýšlet, kam bude peníze investovat. Jelikož má výherkyně dobré srdce, nemyslí s utrácením jen na sebe a svou rodinu, ale část výhry chce také darovat některé dobročinné organizace.

Ještě že manželka není bordelář, jako on. Teď se oba topí v penězích
Šel na to trochu jinak a vyhrál miliony dolarů

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.