Ještě že manželka není bordelář, jako on. Teď se oba topí v penězích

Jednapadesátiletý Andrew Clark z Velké Británie je tak trochu bordelář. Svědčí o tom fakt, že vsazené tikety odkládá v autě a poté na ně zapomíná, což způsobuje, že se mu tam neustále hromadí. Zapomenuté tikety navíc ani nevyhazuje. A to je vlastně dobře, jelikož by takto přišel o výhru činící 76 milionů liber, což je v přepočtu více než 2 miliardy korun.

Aby konečně veškerá čísla z tiketů zkontroloval, ho donutila až jeho přítelkyně Trish. Než se ke kontrole ale dostal, uteklo od chvíle, kdy jackpot loterie EuroMillions padl, už pár týdnů. Jakmile zjistil, že se právě on stal majitelem této obří částky, začal se radovat. Vzápětí se pochlubil Trish, s níž ihned začali plánovat, za co peníze utratí. První věc, na kterou prý část výhry použijí, bude pořízení nového bydlení.

Několikanásobné štěstí zakončené katastrofou
Výhra přes 20 milionů není tak velká, aby mohla opustit zaměstnání

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.