Vy ještě nejste milionáři?

Nejvěrnější jste Sportce, ale sem tam zahnete i k loterii Eurojackpot nebo Šťastných 10? Jenže ani jedna z těchto loterií z vás milionáře ještě neudělala? Chce to nadhled, inspiraci a povzbuzení.

Seznam milionářů za rok 2019 nebo 2018

Zatímco seznam milionářů, které vyrobila hra Sportka bychom pro aktuální rok nechali otevřený (neboť už dnes po slosování Sportky se může rozrůst), na již uzavřené seznamy milionářů za rok 2019 nebo 2018 můžeme klidně hodit očko. V roce 2019 hra Sportka a její doplňková hra Šance vyprodukovala okolo 80 milionářů a o rok dříve to bylo velmi podobné.

Tak vysoké číslo může člověka udivit. Proč? Jednoduše proto, že jsou médii přetřásány hlavně ty výhry, které dosáhnou astronomických výšek. Výhry v hodnotě jednoho miliónu a o něco výš už nejsou pro kameru tolik atraktivní, pokud kolem nich neexistuje nějaký zajímavý příběh.

Téměř stomístné seznamy milionářů za loňská léta mohou být pro někoho také frustrující. Jak to, že těch cca 80 sázejících mělo to štěstí, zatímco vy pořád ne?

I milionáři ze seznamů propadali panice

Věřte, že i sázkaři Sportky, kteří si teď hoví na miliónových příčkách to měli kdysi těžké. Také se museli poprat s frustrací stále nepřicházejících peněz. Důležité je proto brát Sportku s nadhledem.

V mezidobě sázení vás mohou potěšit příběhy lidí, kteří vyhráli, i když to vůbec nečekali. Třeba to co nevidět bude i váš případ.

Vsaďte si na apríla a mějte se na pozoru!
Po výhře v Eurojackpotu budete mít pořád sbaleno...

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.