Vsaďte si na apríla a mějte se na pozoru!

Jak jinak oslavit apríl (už pozítří 1. 4. 2020), než sázkou do Sportky? Apríl je jeden z výjimečných dnů v roce. Do práce se sice musí, více méně je to den jako každý jiný. Zároveň je to den plný zkoušek. Kde kdo, v rámci aprílové tradice, si z vás totiž zkusí vystřelit… a ani vy byste neměli zůstat pozadu. Koneckonců věta: „vyhrál jsem ve Sportce” zazní v ten den nesčetněkrát! Ale pozor na to, protože s největší pravděpodobností nebude pravdivá.

Středeční slosování Sportky na apríla

Pokud připisujete větší sílu mimořádným dnům, jako je Štědrý den, Silvestr či pátek třináctého a Sportku hrajete výjimečně právě v tyto dny, určitě je na vašem seznamu také apríl. Už jsme říkali, že je to den jako každý jiný… ale posuďte sami. Kdo může v případě výhry říkat: „vyhrál jsem ve Sportce na apríla?”.

Ať už sázíte pravidelně, nebo jen čas od času, prvního apríla zkuste neprošvihnout a rovnou si vsaďte plný tiket. Během vyplňování tiketu nenechte zahltit svou mysl aprílovými žerty a že jich bude!

Jaké aprílové vtípky se mohou pojit s loterií?

Aprílových vtípků bude nejen plná televize, nejspíš se s nimi můžete setkat i osobně. Čekat to můžete i u těch nejbližších a rovnou u slosování Sportky. Až váš blízký bude u televizního slosování křečovitě svírat tiket Sportky a vytřeštěně zírat na televizi se slovy „vyhráli jsme”, zkuste mu to nevěřit hned napoprvé. Přece jenom v tom může být snaha dostat vás na poslední chvíli aprílovým vtípkem. Pokud to sranda nebude a dotyčný tohle bude tvrdit i 2. dubna, gratulujeme! Opravdu jste vyhráli… a na apríla!

Nachytat vás mohou i nejrůznější mediální oznámení. Například: vyhrál ve Sportce, ale miliónovou výhru si nechce převzít.

Vsadit Sportku můžete kdykoliv během roku, ale proč nevyužít kouzlo aprílového dne?

3 tipy, jak volit čísla do Sportky
Vy ještě nejste milionáři?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.