3 tipy, jak volit čísla do Sportky

Vzhledem k tomu, že se Sportka losuje minimálně dvakrát týdně, mají sázkaři, kteří spoléhají na pokaždé jiná čísla, co dělat. Teoreticky se jim dříve, nebo později musí kouřit i z uší z toho, jak přemýšlejí, jaké originální kombinace ještě zvolit. Pokud nevidí řešení v náhodném tipu, máme pro ně hned tři tipy, jak čísla vybírat. No nesmějte se. Pokud sázkař sází plnou Sportku dvakrát týdně, je to jen za týden 20 šestimístných číselných kombinací. Za rok 1040 kombinací a to nepočítáme mimořádná slosování Sportky.

Už jste vyzkoušeli generátor náhodných čísel?

Možná jsou vaše šťastné výsledky Sportky ukryty v generátorech čísel, které jsou zdarma k dispozici všude na internetu. Na jedno kliknutí můžete mít sérii výherních (bohužel i nevýherních) čísel. Koneckonců Sportka je o náhodě, proč ji nepoškádlit touto cestou?

Velmi zajímavé jsou generátory čísel na stránkách Sazky, kde si svá šťastná čísla můžete vystřelit prakem, můžete si je nechat „vybublat” rybou, nebo můžete své výherní výsledky Sportky hledat ukryté v obrázku.

Sportku můžete sázet v retro stylu

V době, kdy Sportka začínala, měli sázkaři mnohem větší prostor pro představivost. Svá čísla mohli sázet podle oblíbenosti sportu, který byl k jednotlivým číslům přiřazen. Číslo 1 byly boby, číslo 11 pak bylo judo, číslo 25 skrývalo motorismus, číslo 47 – vzpírání. Šťastné sedmičce bylo přiděleno horolezectví, nešťastné třináctce připadla hra kolová.

Vymysleli jste svůj originální systém sázek?

Pro výběr čísel do Sportky můžete použít svou vlastní kreativitu. Na 49 lístečků napište čísla od 1 do 49. Papírky zmuchlejte a vhoďte do nádoby. Při každém vyplňování Sportky papírky losujte se zavřenýma očima.

Nebo vaší rodině dejte za úkol schovat po domě 49 předmětů s čísly. Jakmile najdete 6 z nich, hledání pro vás končí, neboť máte 6 unikátních čísel, které jste si našli. Pro vyplnění plného tiketu budete potřebovat daná čísla opět pořádně schovat (tentokrát na jiné místo) a hru opakovat ještě 9x! Ztráta času? Jak pro koho. Přece kdo si hraje, nezlobí.

Už zítra večer můžete plánovat víkend na chalupě!
Vsaďte si na apríla a mějte se na pozoru!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.