Vlastní chyba jí přinesla dvoumilionovou výhru

Jedna americká seniorka si občas ráda vsadí v místních loteriích a jelikož jde i ona s dobou, nešla si do trafiky vyplnit papírovou sázenku, ale vsadila si z pohodlí domova online pomocí svého počítače. Žena si chtěla vsadit jeden tiket, namísto toho si ale vsadila tiketů 6, což se nakonec ukázalo jako velké plus, jelikož jí tato chyba přinesla výhru ve výši přes 100 000 dolarů, což v přepočtu činí 2,3 milionu korun.

Když následující den žena zapnula počítač a přihlásila se do svého hráčského účtu, ukázalo se, že se stala majitelkou spousty peněz, za které se chce vydat na dovolenou a zbytek si nechat na přilepšenou k důchodu. Na dvou tiketech trefila 4. pořadí a na zbylých čtyřech tiketech správně uhádla čísla 3. pořadí.

Šel na to trochu jinak a vyhrál miliony dolarů
S milionovou výhru se běžel pochlubit své skeptické babičce

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.