S milionovou výhru se běžel pochlubit své skeptické babičce

Když pětatřicetiletý Američan Adam Bradley v loterii Powerball vyhrál 1 000 000 dolarů, což v přepočtu odpovídá zhruba 23 milionům korun, nešel si svou výhru do sídla loterie vyzvednout ihned, ale dal si nějaký čas na promyšlení, aby se rozhodl, jak s tolika penězi naloží. Nakonec se rozhodl pro pořádnou rodinnou dovolenou. Dále si chce pořídit pěkné bydlení a zbytek výhry si hodlá spořit na budoucnost.

Adam si tiket vsadil, když jel se svou babičkou a maminkou na společnou večeři. Matka mu zastavila u obchodu, kam šel podat dva tikety. Jeden pro sebe, druhý pro ni. Poté mu začala babička vyčítat, že akorát zbytečně utrácí peníze, jelikož podle ní v loteriích nikdo nevyhrává.

Když si den po slosování výherce zkontroloval čísla na tiketu s těmi vylosovanými, nevěřil svým očím. Většina čísel se totiž shodovalo a to znamenalo výhru jednoho milionu dolarů. Rozhodl se proto, že dojde za babičkou, aby se jí pochlubil a vyvrátil jí její skeptický pohled na loterie.

Vlastní chyba jí přinesla dvoumilionovou výhru
Kromě granulí pro čtyřnohého přítele odešel z obchodu i s výherním losem

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.