Ve světě Sportky to žije!

Jelikož se Sportka hraje již od roku 1957, mohli bychom říct, že pravidelné sázkaře jen tak něco nepřekvapí. Ale vzhledem k mnoha příběhům, které se ke Sportce vztahují, je jasné, že ve světě Sportky to žije. Překvapení, radosti, zklamání i paradoxy Sportky jsou na denním pořádku. Svědčí o tom i následující případy.

Kombinace čísel 5, 14, 27, 31, 46 a 47 z osudí vypadla už 2x

Ve světě Sportky to žije a někdo žije Sportkou. Třeba vášnivý hráč a divák slosování Sportky z Ostravy, který Sazku upozornil na to, když kombinace čísel 5, 14, 27, 31, 46 a 47 padla už podruhé. Poprvé to bylo v roce 1980 (v sedmém týdnu roku) a podruhé se historie těchto čísel opakovala v roce 2009 (v desátém týdnu roku). Následně to potvrdil i archiv loterie Sportky, který je nejspíš úplně shodný se zápisky bystrého pána. Také si o výsledcích Sportky vedete přehled? Nemusíte, archiv tažených čísel je všem k dispozici.

Kombinace čísel 1, 2, 3, 4, 5, 6 ještě nikdy nepadla, přesto ji lidé často sázejí

Že by osudí Sportky vydalo čísla 1, 2, 3, 4, 5, 6, to je velmi málo pravděpodobné, alespoň zatím se to nikdy nestalo. Přesto tato kombinace patří k nejčastěji vsazeným číselným kombinacím. Šance tu ale je, stejně jako u kterýchkoliv jiných 6 čísel.

Asi půl hodiny si myslel, že je milionář, pak se ukázal opak

Obrovský sešup emocí – od euforie po zklamání zažil český sázkař, který v roce 2009 v jednu chvíli na obrazovce viděl svá výherní čísla a byl přesvědčený, že je milionářem. O půl hodiny později se vzpamatovával z toho, že to, co viděl, bylo znovu omylem odvysílané slosování Sportky z minulého týdne. Jó, tak to je na infarkt a snad i žalobu…

Přečíst si můžete i příběhy sázkařů nejen z Česka, nýbrž i ze světa, kteří vsadili úplně poprvé a hned trefili výhru, nebo kteří výherní tiket málem vyhodili. Dočíst se můžete o těch, kterým byl výherní tiket darován. Našli se i takoví, kteří se k výhře v loterii chtěli dostat podvodem. Zkrátka a dobře svět Sportky a sázení obecně má dostatek materiálu na vydání loterijní knihy… klidně i na pokračování.

Sbírání účtenek už nebude tak horké...
Po výhře v Eurojackpotu se můžete v aukci pokusit získat nejdražší velikonoční vejce na světě!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.