Sbírání účtenek už nebude tak horké…

Mánie ohledně sbírání účtenek už pomalu odeznívá. Je duben, Účtenkovka už čeká jen na své poslední slosování – 15. dubna, ke sběru dalších účtenek už hráče vyzývat nebude. Přesto máte do 12. dubna čas na poslední registrace. Nečekaný konec Účtenkovky nastal kvůli koronaviru a nouzové situaci v České republice, kdy se vláda rozhodla, že peníze, které do Účtenkovky měsíčně vkládá, přesměruje do mnohem potřebnějšího pole. O poslední výhry, o které se bude losovat 15. dubna, ale nepřijdete. Proto ještě nic nevzdávejte a registrujte sic vám síly a březnové účtenky stačí.

Sbírání účtenek má i nadále smysl

Spoustu lidí Účtenkovka naučila na účtenku si u pokladny počkat. A proto si teď nemyslíme, že by dvou a půl roční budování tohoto návyku rychle odeznělo. Naopak máme za to, že sbírat účtenky má smysl i nadále. Jsou totiž i důležitým dokladem pro případnou reklamaci. Posloužit však mohou i jako důkazní materiál pro vítr ve vaší peněžence. V neposlední řadě získáte díky účtenkám přehled o cenách. Čím větší přehled budete mít, tím úsporněji můžete nakupovat.

A pokud by vám chyběl adrenalin, na který jste se těšívali vždy 15. den v měsíci, poohlédnout se můžete po jiných, byť už placených loteriích. Vždyť Sportku můžete hrát už za 20 korun, ještě nižší vklad pak má hra Šťastných 10, kde už za 10 korun můžete být ve hře.

Jak rychle se dá utratit Eurojackpot?
Ve světě Sportky to žije!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.