Vášnivou sázkařkou je po své matce – vyplatilo se jí to

Matka 60leté J. W. z USA byla vášnivou sázkařkou, její dcera tuto vášeň zdědila evidentně po ní, jelikož i ona si v loterii často vsadí několik čísel. Žena se ale na rozdíl od své matky dočkala výhry 100 tisíc dolarů.

V době, kdy výherkyně získala obří částku, nebyla už její matka na tomto světě, a proto se jako první nesvěřila jí, ale svému manželovi. Američanka při zjištění výhry měla pocit, že se na ni matka ze shora dívá, usmívá se na ní a výhru jí přeje. Právě díky těmto dvěma lidem k výhře došlo. Žena totiž zkombinovala čísla z jejich dat narození.

Tiket si J. W. vsadila přes svůj mobil jako dárek sama sobě k narozeninám. Ačkoliv je ona právoplatná majitelka peněz, utrácet je bude společně s manželem a začnou s tím, že opraví své nově pořízené bydlení.

Kdyby se nespoléhal sám na sebe, nebyl by z něj milionář
Čísla, co sází roky, mu během pár dní přinesla dvě výhry

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.